Ostelife – Recenzja maści na bóle stawów

Bóle stawów to często spotykany problem. Szczególnie narażoną grupą osób, często cierpiącą z powodu bólu stawów różnego pochodzenia, są osoby starsze. Osteoporoza, reumatoidalne zapalenie stawów — to tylko przykłady schorzeń, w których występuje znaczny ból stawów.

Maść na stawy Ostelife

Maść Ostelife

Jednak nie tylko osoby starsze są narażone na tego typu bóle. Kolejną grupą, u której mogą wystąpić takie dolegliwości, są sportowcy. Wiele dyscyplin sportowych, jak przykładowo bieganie, czy też piłka nożna, generują liczne kontuzje w obrębie stawów, co wiąże się z ich bólem.

Warto więc szukać skutecznej pomocy wśród preparatów dostępnych na rynku, pomagających zniwelować bóle stawów.

Krem Ostelife na bóle stawów

Preparatem, który może pomóc w walce z bolesnymi stawami, jest krem Ostelife. Ulgę można poczuć już po pierwszym zastosowaniu produktu. Prepart działa poprzez zwiększenie syntezy kolagenu. Kolagen ma bardzo duże znacznie w odbudowie i regeneracji tkanek w ludzkim organizmie, w tym także chrząstki stawowej.

Ostelife - krem na bóle stawów

Krem Ostelife

Dodatkowo preparat wykazuje także inny mechanizm działania — zwiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, dzięki czemu powoduje rozgrzanie i zmniejszenie odczuwania dolegliwości w bolesnych partiach ciała. Swoje działanie preparat zawdzięcza zawartym w nim składnikom aktywnym.

Skład preparatu

W skład preparatu wchodzą następujące składniki, które odpowiadają za efekt terapeutyczny:

Glukozamina — pomaga łagodzić ból stawów i przywrócić ich sprawność w obrębie stawów po kontuzjach czy też ich urazach. Glukozamina pozytywnie wpływa na odpowiednią ilość mazi stawowej i strukturę chrząstek stawowych. Glukozamina szczególnie dobrze sprawdzi się u osób starszych, u których z reguły produkcja mazi stawowej jest zmniejszona, a struktura chrząstek nie raz jest mocno naruszona.

Ekstrakt z liści i ziaren winogron — polepsza cyrkulację krwi w układzie krążenia. Oczyszcza naczynia krwionośne, dodatkowo ma bardzo korzystny efekt na układ sercowo – naczyniowy

Hydrolizat kolagenukolagen jest niezbędny do produkcji tkanek w ludzkim organizmie. Jego niedobór jest widoczny szczególnie u osób starszych — to jego zmniejszona synteza sprawia, że na naszej twarzy pojawiają się zmarszczki, a stawy stają się mniej elastyczne i bardziej podatne na urazy. Obecność hydrolizatu kolagenu w kremie Ostelife pomaga na regenerację uszkodzonej tkanki stawu i przywraca jego sprawność.

Produkt zalecany jest do stosowania miejscowego w partiach ciała objętych bólem. Należy go dokładnie wmasować i wetrzeć, aż do momentu, kiedy całkowicie się wchłonie. Producent zaleca stosować preparat 3 – 4 razy dziennie w zależności od potrzeb i natężenia bólu.

Czy warto zastosować preparat Ostelife?

Produkt zawiera ciekawy skład. Dodatkowo deklaracje producenta o tym, że ulgę można poczuć już po pierwszym użyciu, zachęcają do jego wypróbowania. Jak najbardziej może być on stosowany pomocniczo w leczeniu bólu stawów, jednak jeżeli dolegliwości ze strony układy kostno-stawowego towarzyszą nam od dłuższego czasu i wypróbowaliśmy już wiele preparatów, warto jednak udać się do lekarza po odpowiednią diagnozę i zalecenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sposoby na bóle pleców. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *